133Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

BLOG : seslisite arkadaşlıkları

seslisite arkadaşlıkları

Merhaba değerli Sesliekip.com takipçileri; Bugünkü konu başlığımız " Sesli Site Arkadaşlıkları " adı altında olacaktır.

Sesli sohbet arkadaşlıkları hakkında bazı yorumlarda bulunmak istiyorum. Bildiğiniz gibi internet ortamında bir çok kişi tanışıp gerçek hayatta mutlu olabiliyor. Bazı insanlarda hüsrana uğrayabiliyor. İnsanlar birbirlerine genel olarak sanal bir ortamda güvensizlik ortamı içinde bakmaktadırlar. Güvenin olmadığı yerde arkadaşlık kesinlikle olamaz. Sesli sohbet sitelerinde insanları tanımanız aslında hem basit hem de çok zor olabilir. Öncelikle iyi bir izleyici olmanız gerekecektir. İnsanların davranışlarını, konuşma şekillerini iyi bir şekilde etüt ve test ettiğiniz zaman, duygularınız ile değil mantığınız ile hareket ettiğiniz zaman emin olun ki insanları gerçek hayattan daha iyi ve kolay bir şekilde tanıyabilirsiniz.

Sesli sohbet sitelerinde insanlar genelde olmak istedikleri gibi görünmek istedikleri gibi görünmeye çalışırlar. Elbette küçük yalanlar olabilir, fakat bazı insanlar bu yalanları abartarak kendi kişilik ve özlerinden ödül vermektedirler. Sesli site ortamında tanışıp evlenen ve çok mutlu olan arkadaşlarımız olmuştur. Özellikle Sesli Chat sitemizde tanışıp gerçek hayatta evlenen utlu bir yuva kuran onlarca çiftimiz bulunmaktadır.

Konu hakkında sizde fikirlerinizi ve yorumlarınızı bizimle ve yüzlerce takipçimiz ile paylaşabilirsiniz. Hemen aşağıdan yorum yapabilirsiniz.

04 Mar 2018 400 Görüntüleme

YORUMLAR

YORUM YAP


Yorumu Gönder