133Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

BLOG : seslichat takipcileri hergün artıyor

seslichat takipcileri hergün artıyor

Değerli Sesliekip.com takipçileri,kameralı sesli sohbet’ in değişmeyen müdavimleri;

Sanal alemin son dönemdeki favorisi Facebook ve Twitter artık popülaritesini kaybediyor.Dünya üzerindeki facebook ve twitter kullanıcı sayısı gün geçtikçe azalıyor.

İnsanlar sohbetin en tatlı en keyifli hali olan kameralı sesli sohbet sitelerinde daha çok vakit geçirmeye, daha fazla eğlenceye kavuşuyor. Son dönemde internet üzerinde yaptığımız çalışma ve anketler neticesinde kameralı sesli sohbet sitelerinin kullanıcı sayısının attığını görmekteyiz. Yeni insanlar, yeni arkadaşlıklar ve yeni ortamlar edinmek için kameralı Sesli chat kanallarını kullanıyorlar.
Sesliekip.com adresinde edinmiş olduğunuz yetki ve görevler ileride daha da değerli olacak. Sahibi olduğunuz sohbet alanlarında kendi ortamınızı ve çevrenizi oluşturarak ülke genelinde çok renkli arkadaş portföyüne sahip olacaksınız.

Geçtiğimiz zamanlar da google’ in sesli sohbet sıralamasında birinci sıraya oturan Sesli Ekip yakın zamanın en popüler kameralı Sesli Chat sitesi olacağına benziyor.

Ben NeFeS sohbetin kalbinde sizlerleyim. Bundan sonra akşamları Sesliekip.com ’ un kameralı sesli sohbet kanallarında daha çok sizlerle olacağım. Sevgi ve sağlıcakla kalın..! Bol sohbetler dileğiyle...!

04 Mar 2018 417 Görüntüleme

YORUMLAR

YORUM YAP


Yorumu Gönder